top of page
Ofiste El Sıkışma

Kurumsal

Geçmişi 100 yıl öncesine dayanan orman ürünleri ticareti ile uğraşan SAĞIROĞLU ailesinin kuruluşu olan firma üretimde kapasite, kalite ve çeşit arttırıcı yatırımlar yapmıştır. Bu gün üretim yelpazesinde, Alman DIN IV 56 ve DIN IV 68, DIN IV 78 ve DIN IV 90 normlarına uygun pencere sistemleri, ahşap mobilyalar, kapı, lamine kiriş, lambri, yer döşemeleri, merdiven platformları, bahçe

kitleri, kamelya, pergole, yaz ve kış bahçeleri bulunan firmamız, üretimin her aşamasında sağlık koşullarına uygun malzemeler kullanmaktadır. Temel amacı “Yeraltı ve yerüstü kaynaklarımızı koruyarak insan sağlığına zarar vermeyecek üretim metotları geliştirmek” olan firmamız, gelişen teknolojileri de izleyerek büyümeyi ve yeni istihdam alanları yaratmayı, ülke ekonomisine katkı sağlamayı kendine hedef edinmiştir.

Vizyon

Sağıroğlu olarak kabiliyetlerimizle mutlak müşteri memnuniyeti sağlayarak müşterilerin isteklerine en uygun şekilde hizmet vermek,üretilmesi ve planlanan zaman içinde müşteriye ulaştırılmasını sağlayacak bir firma olmak.

Misyon

Yüksek teknolojiye dayalı, kaliteli ve maliyet etkin, özgün ürünler tasarlamak, geliştirmek ve üretmek.

Ahşap Eğri

Estetik Tasarımların Buluşma Noktası

Referanslarımız

1.jpg
2.jpg
3.jpg
5.jpg
4.jpg
bottom of page